Twoja strona internetowa to:

Dobrze zaprojektowana strona internetowa

Taka właśnie powinna być Twoja strona internetowa. Dobrze zaprojektowana strona to nie tylko ładnie wyglądającą witryna, ale także taka, która jest technicznie zgodna i zaprojektowana według najnowszych trendów. Taka strona sprawi, że możliwości przyciągnięcia nowych potencjalnych klientów wzrośnie. Dokładam wszelkich starań aby strony, które wykonuje były nie tylko estetycznie i eleganckie ale także spełniały standardy projektowania stron www. Każda z wykonanych przeze mnie strona jest podpięta pod narzędzie analizy statystyk serwisów www (Google Analytics), dzięki czemu łatwo sprawdzić ruch na stronie.
Każdy klient to indywidualnie zadanie. Moją rolą jest dostarczenie Tobie produktu wysokiej jakości, dopracowanego zarówno od strony wizualnej jak i informatycznej. Korzystając z różnych technologii łączę elementy statyczne i ruchome, tworząc nowoczesne oraz żywe witryny. Służę klientowi wiedzą i doświadczeniem. Tak jak wykonanie prac budowlanych podczas budowy lub remontu domu czy też mieszkania, ważnym jest aby prace, które powierzamy wykonywał profesjonalista. Jestem przekonany, że wykonanie strony www również warto powierzyć profesjonalistom. Nasza strona www to przecież nasza internetowa wizytówka dostępna 24/h z każdego miejsca na ziemi. Stanowi ona o wizerunku firmy i pozwalają nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Dobrze więc aby była ona stworzona w profesjonalny sposób.

Prostota, elegancja i minimalizm

Moje projekty są proste, eleganckie i zgodne z panującymi standardami

Moją pasją jest tworzenie stron internetowych. Moim celem jest aby wykonywanie przeze mnie projekty strony były ładne, eleganckie i estetyczne. Każdy projekt przygotowuję od podstaw, kupowanie gotowych szablonów a późniejsze odsprzedawanie ich klientowi nie wchodzi w grę. Staram się aby każdy projekt był unikatowy i profesjonalnie wykonany. Każdy klient jest innych, ma różne oczekiwania, potrzeby oraz prowadzi różne działalności. Dlatego ważnym jest aby dobrze dopasować projekt do oczekiwań klientów.

Chielibyśmy abyś wiedział/a

Co zapewniam wykonując stronę internetową?

Nowoczesną stronę www

Tworzę nowoczesne eleganckie strony internetowe. Każdy projekt jest indywidualny i niepowtarzalny, zależy mi abyś w Internecie prezentował się jak najlepiej.

Serwer i hosting

Zapewniam miejsce do utrzymania twojej strony na serwerze. Wszystko po to aby Twoja strona działała sprawnie, zawsze i wszędzie.

Przyjazne wyszukiwarkom

Moje strony tworzę w taki sposób aby były one przyjazne wyszukiwarce np. Google. A co za tym idzie? Znalezienie naszej strony jest szybkie i łatwe.

Responsywne projekty

Strony które tworzę, bez problemu będzie można przeglądać na telefonie, tablecie, komputerze. Strona będzie dopasowywać się do każdego ekranu na jakim będzie wyświetlana.

Dowiedz się jak tworzę strony www

Proces tworzenia strony internetowej składa się z kilku kroków. Zobacz jakich.

Potrzeby klienta – analiza

Pierwszy etap we współpracy to rozmowa na temat potrzeb klienta. Rozmowa jest niezbędna aby dowiedzieć się jaki rodzaj strony klient potrzebuje. Czy należy stworzyć wizytówkę, portal lub stronę blogową.

Zbieranie potrzebnych materiałów

Po rozmowie klient wysyła plik np. Word w którym zawarte ma informacje co powinno znaleźć się na stronie, jakie zakładki by najchętniej zobaczył itd. Klient wysyła też zdjęcia np. zdjęcia realizacji. Jeśli nie posiada zdjęć, my proponujemy własne fotografie.

Praca nad projektem

Tworzę indywidualny projekt graficzny strony www, oraz wysyłamy szablon, aby klient mógł się zapoznać z tym jak jego strona będzie wyglądała.

Poprawki i akceptacja

Na tym etapie nanosimy niezbędne poprawki, usuwamy błędy. Gdy klient będzie zadowolony i strona uzyska akceptację, publikuję ją pod wybraną domeną. Strona jest już wtedy aktywna.

Sprawdź do kogo kieruję ofertę.

Oferta na strony internetowe

Moją ofertę kierujemy do małych działalności, placówek szkolnych, osób prywatnych. Tworzę strony oparte o najnowsze technologie:html, css, php, javascript, itd. Jestem w stanie stworzyć stronę bez zaplecza, lub z zapleczem w oparciu o najpopularniejszy obecnie system zarządzania treścią CMS jakim jest WordPress. Jestem także w stanie napisać dla indywidualny szablon.

Prosta aktualizacja strony

Chciałbyś sam zarządzać stroną www, wprowadzać zmiany, modyfikacje? A nie lepiej żebyś Ty zajął się pracą, a ja zrobię to za Ciebie? Oferuję usługę aktualizacji strony www w treści, zdjęcia, modyfikacje wyglądu szablonu. Nie musisz martwić się czy wszystko pójdzie ok, czy też tracić czas na naukę, bo po co? Jeśli interesuje Cię wprowadzenie modyfikacji do strony, nic bardziej prostego. Napisz do mnie e-mail z informacją co zmienić, na jakiej zakładce, jaki wpis dodać, prześlij zdjęcia. Tekst wstawię, stworzę galerię, wpis umieszczę. Prosto i szybko, a co najważniejsze, na czas.

Usługi dodatkowe

Dla Ciebie stworzę także projekt loga, wizytówki, ulotki lub pomogę w tworzeniu reklam na Facebooku lub Instagramie, poprzez administrację i tworzenie nowych banerów. Wszystko to aby Twoja firma była łatwo rozpoznawalna a klienci korzystali z twoich usług. Szata graficzna będzie stworzona w sposób spójny i elegancki.